چین خط تولید آهک فعال سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Wendy Liu

شماره تلفن : 86-15617630695

WhatsApp : +8615617630695

Free call

ZK متعهد به جلوگیری از Coronavirus به طور موثر و از سرگیری تولید ایمن است

February 24, 2020

آخرین اخبار شرکت ZK متعهد به جلوگیری از Coronavirus به طور موثر و از سرگیری تولید ایمن است

در دوره پیشگیری و کنترل Coronavirus ، شرکت ماشین آلات معدنی هنان ژنگژو ، با مسئولیت محدود توجه ویژه ای به وضعیت ویژه داشته است. به منظور وجدان اجرای الزامات پیشگیری و کنترل "تمرکز برجسته ، برنامه ریزی کلی ، هدایت طبقه بندی شده و اجرای سیاست های منطقه ای" از دولت مرکزی ، ما با اجرای مقررات دولت محلی و اقدامات پیشگیری از بیماری همه جانبه و بطور فعال همکاری می کنیم و اجرای آن را حفظ می کنیم. مسئولیت اجتماعی شرکت

در مواجهه با Coronavirus ، همه کارکنان ما متحد شده اند که بر اساس پیشگیری و کنترل موثر Coronavirus ، مقدمات کامل ایمنی و تولید طبیعی را تهیه کنند.

رهبری شرکت در این دوره ویژه به از سرگیری تولید و کار اهمیت زیادی می دهد. با توجه به الزامات سیاست دولت ، راهکاری برای از سرگیری کار و تولید تدوین خواهد شد ، یک دفترچه راهنمای پیشگیری از بیماری همه گیر برای کارمندان صادر می شود ، مواد تولیدی و پیشگیری از بیماری همه گیر ذخیره می شود و مجموعه ای از سیستم پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر روند پیشگیری برقرار خواهد شد. برای همکاری با دولت شهرداری ، ما آماده اجرای اقدامات مختلف پیشگیری و کنترل هستیم و قاطعانه در نبرد پیشگیری از بیماری همه گیر پیروز خواهیم شد.

بیایید به کارگاه برویم و نگاهی به کارگران سخت کوش شرکت ماشین آلات معدنی هنان ژنگژو با مسئولیت محدود بپردازیم تا بتوانیم به موقع سفارش مشتری را تحویل دهیم ، کارگران با سختی و وجدان کار می کنند ، حتی در موارد خاص عادت زنانه.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما