حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Henan Zhengzhou Mining Machinery CO.Ltd 86-371-55902868 inczk@zkcorp.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - ZK متعهد به جلوگیری از Coronavirus به طور موثر و از سرگیری تولید ایمن است

ZK متعهد به جلوگیری از Coronavirus به طور موثر و از سرگیری تولید ایمن است

February 24, 2020

در دوره پیشگیری و کنترل Coronavirus ، شرکت ماشین آلات معدنی هنان ژنگژو ، با مسئولیت محدود توجه ویژه ای به وضعیت ویژه داشته است. به منظور وجدان اجرای الزامات پیشگیری و کنترل "تمرکز برجسته ، برنامه ریزی کلی ، هدایت طبقه بندی شده و اجرای سیاست های منطقه ای" از دولت مرکزی ، ما با اجرای مقررات دولت محلی و اقدامات پیشگیری از بیماری همه جانبه و بطور فعال همکاری می کنیم و اجرای آن را حفظ می کنیم. مسئولیت اجتماعی شرکت

در مواجهه با Coronavirus ، همه کارکنان ما متحد شده اند که بر اساس پیشگیری و کنترل موثر Coronavirus ، مقدمات کامل ایمنی و تولید طبیعی را تهیه کنند.

رهبری شرکت در این دوره ویژه به از سرگیری تولید و کار اهمیت زیادی می دهد. با توجه به الزامات سیاست دولت ، راهکاری برای از سرگیری کار و تولید تدوین خواهد شد ، یک دفترچه راهنمای پیشگیری از بیماری همه گیر برای کارمندان صادر می شود ، مواد تولیدی و پیشگیری از بیماری همه گیر ذخیره می شود و مجموعه ای از سیستم پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر روند پیشگیری برقرار خواهد شد. برای همکاری با دولت شهرداری ، ما آماده اجرای اقدامات مختلف پیشگیری و کنترل هستیم و قاطعانه در نبرد پیشگیری از بیماری همه گیر پیروز خواهیم شد.

بیایید به کارگاه برویم و نگاهی به کارگران سخت کوش شرکت ماشین آلات معدنی هنان ژنگژو با مسئولیت محدود بپردازیم تا بتوانیم به موقع سفارش مشتری را تحویل دهیم ، کارگران با سختی و وجدان کار می کنند ، حتی در موارد خاص عادت زنانه.