چین خط تولید آهک فعال سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Wendy Liu

شماره تلفن : 86-15617630695

WhatsApp : +8615617630695

Free call
خط تولید

توسعه در طول نیم قرن گذشته ، شاهد داراییهای سرمایه آن بیش از RMB100000000 بوده و به یک شرکت جامع و مدرن تبدیل شده است که با خدمات تحقیقات علمی ، طراحی ، ساخت ، فروش ، نصب ، راه اندازی ، آموزش کارگران و غیره می باشد.

OEM / ODM

خطوط تولید ارائه شده توسط ما به طور عمده شامل: خط تولید منیزیم ، خط تولید سیمان ، خط تولید آهک ، خط پانسمان سنگ و خط تولید پروانه نفت؛ محصولات اصلی عبارتند از: Kiln Rotary، Ball Mill، Granulator، سطل آسانسور ، Preheater Vertical، Cooler vertical، Crusher، Metallurgy Coke Oven، Separator Magnetic، Flotation Machine، Classified، Feeder، Collector Plust، Cooler، Dryer، و غیره محصولات ما در هر شهر چین به خوبی بفروشید و همچنین می توانید در روسیه ، کره جنوبی ، ویتنام ، مالزی ، نپال ، بنگال ، مکزیک ، ارمنستان ، آفریقا ، آمریکای جنوبی و غیره پیدا کنید ، که توسط مشتریان ما بسیار فکر می شود.

تحقیق و توسعه

HENAN ZHENGZHOU شرکت معدن معدن ، LTD ، پیشرو در زمینه تولید تجهیزات معدن در جهان است ، که فناوری و محصولات نوآورانه ای را برای معدن و انرژی بیش از 100 کشور و منطقه ارائه کرده است. در سال 1956 ساخته شده است و کارخانه خود را در XINGYANG ، HENAN چین واقع است. این دفتر توسط وزارت ماشین سازی چین و دفتر الکترونیک مکانیکی HENAN به عنوان کارخانه تأمین تجهیزات ثابت منصوب شده است.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما