حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Henan Zhengzhou Mining Machinery CO.Ltd 86-371-55902868 inczk@zkcorp.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - طراح جدید تجهیزات تجهیزات محاسبات کائولن دوار Kiln

طراح جدید تجهیزات تجهیزات محاسبات کائولن دوار Kiln

February 24, 2020

کوره دوار کائولن تجهیزات اصلی برای محاسبه کائولن است. کوره دوار کائولن نیز به عنوان کوره محاسبه کائولن نامیده می شود که می تواند در فرآیند محاسبه اکسید روی ، اکسید منیزیم ، بوکسیت و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

محصولات نهایی ساخته شده توسط کوره دوار کائولن می توانند به عنوان ماده اولیه معدنی در کاغذ ، سرامیک ، لاستیک ، مواد شیمیایی ، روکش و سایر صنایع مورد استفاده قرار گیرند. برخی از زمینه های پیشرفته با استفاده از کائولن به عنوان مواد جدید شروع به استفاده کردند. علاوه بر این ، قطعات چینی مقاوم در برابر درجه حرارت بالا و شاتل فضا و فضاپیما نیز از کائولن ساخته شده اند.

ویژگی های Kilin Rotary Kiln

1. فناوری کائولن فوق العاده خوب کوره دوار کائولن نشان دهنده جهت توسعه فن آوری محاسبه کائولن بسیار خوب است. این فناوری کلسیناسیون دارای مزایای مصرف انرژی کم ، بازده بالا و عملکرد پایدار است.

2. کوره دوار کائولن از ویژگی های اندازه درجه بندی بسیار ریز ، دقت بالا ، ظرفیت پردازش بزرگ ، مصرف کم انرژی در هر واحد محصول ، راندمان بالا برخوردار است که تا حد زیادی از آن استفاده شده است.

3. نسبت خرد کردن بالا و ظرفیت پردازش ، مصرف کم انرژی در هر واحد از محصول ، راندمان بالا ، به طور گسترده ای استفاده می شود.

ساختار Kilin Rotary Kiln

کوره دوار از استوانه ، چرخ دنده ها ، دستگاه پشتیبانی ، تجهیزات آب بندی و آویز کوره ، هود سر کوره و احتراق تشکیل شده است. سیلندر به عنوان قسمت محوری گرم ، ساخته شده از صفحه فولادی کربن با کیفیت بالا ، به منظور کنترل چرخش استوانه بر روی اولین یا برخی از چرخ دنده ها پشتیبانی می شود. چرخ دنده با توجه به سرعت چرخش مورد نیاز فرآیند توسط دنده حلقه در وسط استوانه. به دلیل نیاز به نصب یا نگهداری ، کوره دوار بزرگتر دارای چرخ دنده های کمکی است و همین امر باعث می شود تا آهسته سیلندر سیلندر شود. برای جلوگیری از ورود هوای سرد و سرریز گرد و غبار ، تجهیزات آب بندی و دم کوره قابل اطمینان در قسمت خوراک و تخلیه نصب می شود.

ZK Corp همچنین می تواند نیازهای متفاوتی از مشتری مختلف برای تولید کوره دوار غیر استاندارد کائولن داشته باشد.