حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Henan Zhengzhou Mining Machinery CO.Ltd 86-371-55902868 inczk@zkcorp.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - نحوه بهبود کارایی خشک کن لجن

نحوه بهبود کارایی خشک کن لجن

February 24, 2020

خشک کن لجن بازیافت را متوجه شد ، اما مصرف انرژی آن توسط شرکتها قابل قبول نیست. به منظور خدمات رسانی بهتر به مشتری ، تولید کننده خشک کن لجن ZK روش هایی را برای کاهش مصرف برق دستگاه خشک کن لجن به اشتراک می گذارد. ZK یک تجربه پروژه غنی در خشک کن لجن دارد.

لجن فاضلاب خشک می شود تا به حداقل برسد جرم آن و صرفه جویی در هزینه های حمل و دفع لجن. دست زدن و نگهداری لجن خشک آسان است و همه روش های دفع و استفاده بیشتر امکان پذیر است. محصول خشک شده می تواند به عنوان کود و همچنین به عنوان سوخت مورد استفاده قرار گیرد - مقدار کالری آن شبیه به ذغال سنگ قهوه ای است.

در حین خشک شدن لجن حرارتی تقریباً همه آب تبخیر می شود ، از جمله آب های سطحی ، مویرگی و سلولی. تأمین نیاز به گرما ، ترجیحا از سیستمهای ترکیبی نیرو و تولید گرما است. بخش زیادی از گرمای خشک کننده از اگزوز بازیابی می شود و مجدداً گردش می شود. محتوای جامدات موجود در محصول خشک 90٪ DS و بالاتر حاصل می شود.

میزان استفاده از انرژی گرما نقش بسیار مهمی در فرآیند خشک شدن دارد. اگر انرژی گرمای دستگاه خشک کن را به موقع از بین نبرید ، تأثیر زیادی روی کل سیستم خواهد گذاشت. حتی مسدود کردن گردش خون نیز اثر بسیار بزرگی را برای سیستم به همراه خواهد داشت. به طور کلی ، فن پیش نویس استفاده شده در فرآیند خشک کردن بسیار بزرگ است و تقریباً به طور مداوم کار می کند ، در صورت استفاده از مبدل فرکانس 30 درصد انرژی صرفه جویی می شود. علاوه بر این ، تنظیم یک جمع کننده گرد و غبار در قسمت پشتی خشک کن لجن باعث صرفه جویی در قبض نیمی از الکتریکی می شود ، زیرا قدرت پنکه پیش نویس مجهز به جمع کننده گرد و غبار بیشتر است. علاوه بر این پس از استفاده از مبدل فرکانس ، سر و صدای کلی تجهیزات بسیار کاهش یافته و باعث افزایش عمر سرویس تجهیزات می شود.

اگر هنوز در مورد خشک کن لجن سوال دارید و می خواهید قیمت خشک کن لجن را دریافت کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید.